Par ZEMGALES REMONTA CENTRS

Virsbūves remonta un kravas auto serviss

Uzņēmums ir dibināts 1997. gadā un sākotnēji 9 gadus darbojās kā lietotu kravas automašīnu rezerves daļu un lietotu kravas automašīnu tirdzniecības kompānija. Tika tirgotas arī jaunas vācu FLIEGL un LANGENDORF piekabes.

2006. gadā, firmas vadībai ar DnB NORD bankas palīdzību investējot nopietnus līdzekļus iekārtu un aprīkojuma iegādē un esošo ēku un būvju rekonstrukcijā, tika izveidots modernākais un pagaidām Latvijā vienīgais šāda līmeņa kravas automašīnu pēcavāriju atjaunošanas centrs, ietverot pareizas rāmju un virsbūvju ģeometrijas korekcijas iespējas un krāsošanu.

Tika uzstādītas zviedru firmas JOSAM ģeometrijas korekcijas iekārtas, itāļu firmas NOVA VERTA automašīnu krāsošanas sagatavošanas līnija un 16 m krāsošanas kamera, firmas CARTEX  kravas automašīnu testēšanas līnija, kas sevī ietver bremžu kontroles stendu, savirzes un riteņu ģeometrijas pārbaudes un regulēšanas stendu, ritošās daļas šarnīru stāvokļa detektoru, kā arī dzinēju diagnostikas iekārtas. Tas viss kopumā dod iespējas servisam pēc auto remonta atgriezt  klientam kvalitatīvi atjaunotu un pilnībā pārbaudītu automašīnu.

2007. gada marta mēnesī tika pārgriezta jaunā kravas automašīnu un komerctransporta pēcavāriju atjaunošanas tehniskā centra atklāšanas lenta un no tā laika ir apkalpotas un atjaunotas vairāk kā 2000 automašīnas.

Lai sekmīgi un kvalitatīvi varētu paveikt visus darbus 2008. gada rudenī tika iesākta un 2009. gada pavasarī pabeigta papildus remontzonas ar 4 iebrauktuvēm un noliktavas telpu celtniecība - 1000m2 platībā.

Servisā ir izveidojusies augsti profesionāla komanda, kas spēj izpildīt jebkuras sarežģītības darbus.

                            AKCIJA

 

 

Uzņēmums ZEMGALES REMONTA CENTRS nodarbojas ar pēcavāriju servisu - rāmju, kabīņu ģeometrijas korekciju un komerctransportra krāsošanu.